Aplikacja "Będę Mamą"

aplikacja na telefon Google Play

Okres ciąży to szczególny czas dla każdej przyszłej mamy oraz jej najbliższych.

Aplikacja "Będę mamą" to przydatne rozwiązanie dla każdej kobiety w ciąży, a zarazem doskonały sposób na upamiętnienie tego wyjątkowego okresu w życiu. Zmiany zachodzące w ciele kobiety w ciągu tych 42 tygodni to niepodważalny dowód na siłę kobiecego organizmu – przecież to właśnie w nim rozwija się prawdziwy cud życia. Dlatego warto zachować wspomnienie każdego z tych szczególnych dni.

Aplikacja składa się z kilku części:

W sekcji "Notatnik" można zapisywać spostrzeżenia, notować wagę, a także zamieszczać zdjęcia. Przy wgraniu minimum 5 fotografii, aplikacja umożliwi wygenerowanie filmu. W tym przypadku świetnie sprawdzi się cotygodniowe fotografowanie w tej samej pozycji rosnącego brzuszka!

Aplikacja pozwala prowadzić "Kalendarz" z terminami niezbędnych badań, a wygodna forma powiadomień sprawi, że przyszła mama z pewnością o nich nie zapomni.

Sekcja "Moja Ciąża" to niezbędne kompendium wiedzy o tym, co dzieje się z maleństwem tydzień po tygodniu, jak również o zmianach zachodzących w kobiecym organizmie.

Ostatnią sekcją aplikacji jest "Poradnik", w którym zamieszczone są przydatne wskazówki dotyczące m.in. odżywiania, aktywności fizycznej czy dbania o urodę.

W aplikacji można też znaleźć listę imion dla dziecka, która pomoże w wyborze tego idealnego oraz spis rzeczy, które mogą przydać się w szpitalu, gdy maleństwo pojawi się już na świecie.