Być jak Demi Moore…

Zdjęcia nagiej Demi Moore w 7 miesiącu ciąży na okładce „Vanity Fair” na zawsze przeszły do historii prasy. Ty także możesz mieć takie zdjęcie! Piękną, zmysłową, energetyczną fotografię w ciąży. Taką, do której z przyjemnością będziesz wracała.

Jeśli już, po tym wstępie, nabrałaś ochoty na ciążową sesję zdjęciową zgłoś się do projektu fotograficznego 9m. Wymyślony, stworzony i prowadzony przez kobiety takie jak Ty – młode, aktywne, pełne pasji i dobrych pomysłów. Są do Ciebie podobne – dlatego doskonale wiedzą jak pokazać Twoje piękno, jak sprawić, żebyś poczuła się dobrze. Sesje zdjęciowe realizowane są jako działalność non – profit, a Twoje piękne zdjęcia mogą zawisnąć w galeriach, instytucjach kulturalnych, na ulicach miast. Wszyscy będą podziwiać jaka jesteś piękna i seksowna!

Do sesji zdjęciowej każdą przyszłą mamę przygotowuje profesjonalny zespół złożony ze stylistki, wizażystki i fotografa. Specjalistki stworzą piękny makijaż i fryzurę. Jeśli marzyłaś kiedyś o przebieraniu się w różne stroje, lubiłaś eksperymentować z nowymi fasonami, dodatkami, ubiorami – świetnie trafiłaś! Stylistka dobierze piękny strój eksponujący Twój brzuszek – kwiaty, zmysłową bieliznę, minispódniczkę z kolorowych skrawków materiału, oryginalną biżuterię.

Zgłoś się do projektu już teraz – zainteresowanie jest tak duże, że w czasie wakacji nie uda Ci się już uczestniczyć w sesji, ale pozostały jeszcze wolne miejsca na sesje w październiku, listopadzie i grudniu tego roku. Projekt trwa do marca 2012, więc mamy, które są na początku swojej ciążowej drogi (i mamy nadzieję – przygody) mogą zapisać się na sesję. Możecie to zrobić pod tym linkiem: http://projekt9m.pl/p/kontakt

Na koniec, dla zachęty, głos jednej z uczestniczek projektu:

Niecierpliwie oczekiwana sesja dla Projektu 9m już za mną. Było niesamowicie, zaskakująco i egzotycznie. Dziewczyny: Ewa, Margo i Kasia dały z siebie wszystko. Podziękowania należą się też mojemu mężowi i naszej suni Dumce. Makijaż i stylizacje wypadły rewelacyjnie. Wszystko to dało cudowny efekt, co mam nadzieję widać na zdjęciach. Dzięki sesji mogłam poczuć się jak gwiazda. Nie ma nic przyjemniejszego dla kobiety niż kiedy ktoś ją dopieszcza.

Warto spróbować, prawda?